اب بندی نما در شیراز راپل

آب بندی نما سنگ و سیمان در شیراز و آب بندی ساختمان در شیراز استان فارس

آب بندی نما در شیراز و آب بندی ساختمان درشیراز

یکی از راه و روش های موثر در جهت حفظ و استحکام ساختمان در برابر شرایط مختلف آب و هوایی از جمله نم و رطوبت و جلوگیری از نفوذ آب به درون ساختمان استفاده از روش آب بندی می باشد که آب بندی در شیراز این امکان را فراهم کرده تا نما و ساختمان در برابر عوامل خارجی مختلف در امان بمانند و ماندگاری بنا را تا سالیان سال تضمین نماید. استفاده از مواد مناسب برای پوشاندن درز یا شکاف ایجاد شده بر روی نما باعث شده تا راه ورود عوامل خارجی مانند رطوبت و آب به درون سنگ و ساختمان جلوگیری شود و دیگر نگران ایجاد خسارت های مالی یا جانی در اثر تخریب ساختمان به علت ورود آب به داخل نباشیم. در این راستا شرکتهای معتبر در شیراز با در اختیار داشتن کادری مجرب و ابزار پیشرفته گام های بزرگی را در کسب موفقیت برای در امان ماندن ساختمان در اثر ورود عوامل جوی بر خواهند داشت. استفاده از طناب و بدون داربست امروز به عنوان آسانترین و مقرون به صرفه ترین روشی است که این شرکتها به صاحبان ساختمانی پیشنهاد می کنند در ادامه ی مطالب همراه شوید.

آب بندی نمای سنگی در شیراز

آب بندی انواع نماهای سنگی تنها به کمک شرکتهای معتبر خدمات نما به شکل حرفه ای انجام می شود .کارگران عادی به علت نداشتن تخصص های لازم در امر آب بندی و نداشتن مهارت در بالا رفتن از ارتفاع با طناب، بدون داربست قادر نخواهند بود کار آب بندی را به آسانی انجام دهند. بهتر است در هنگام ساخت بنا با سنگ رعایت موارد اصولی و استاندارد رعایت شود. زیرا نمای ساختمان در اثر گذشت زمان دچار تغییرات خواهد شد و پس از مدتی درز بین سنگ ها از بین می رود و عوامل خارجی مانند: باد، باران، برف، رطوبت، آلودگی به آسانی وارد ساختمان خواهد شد و جز ایجاد خسارت های گزاف مالی برای افراد چیز دیگری نخواهد داشت. ورود آب به داخل منزل با بوی بد خاصی همراه خواهد شد که در اصل رطوبت دیوار، ساختمان، می باشد. همچنین اثری که رطوبت بر روی دیوار داخلی ساختمان و پایه های بنا می گذارد باعث شل شدن پایه ساختمان و نتیجه آن فرو نشست خواهد شد که گاهی جان افراد را هم به خطر خواهد انداخت.
ورود آب به عنوان ماده ی مخرب باعث تخریب وسایل داخل منزل و به اصطلاح زنگ زدگی آن ها خواهد شد.حشرات، باد، کثیفی، آلودگی، جرم هم می تواند وارد منزل شود و برای ساکنین درون خانه مزاحمت های زیادی را ایجاد نماید. برای همین است که در زمان سنگ کردن نمای ساختمان باید ابتدا به فکر آب بندی سنگ نمای ساختمان و محکم ساختن ساختمان در برابر شرایط جوی مختلف باشید.
نکته: اگر آب بندی نما و ساختمان در شیراز صورت گیرد باعث عمر سنگ و بنا خواهد شد.
مزایای آب بندی نما و ساختمان در شیراز
1_اگر آب بندی نما و ساختمان توسط نیروی متخصص از سوی شرکت با ابزار و ماده ی مخصوص صورت گیرد باعث عمر سنگ و منع نفوذ آب به داخل خواهد شد.
2_باعث استحکام و محکم ساختن نمای ساختمان خواهد شد.
3_آب بندی در شیراز باعث حفظ نمای ساختمان در برابر خطرات محیطی خواهد شد.
4_آب بندی نما باعث پاکسازی نما از هر گونه غبار و آلودگی در شیراز خواهد شد. زیرا پیش از انجام آب بندی، درزگیری و تمیز کردن آن از هر گونه کثیفی، آلودگی، گردو غبار باید انجام شود و سپس کار آب بندی انجام گردد.
قیمت آب بندی نما در شیراز
با توجه به شیوه ی استفاده از 2 روش مختلف استفاده از داربست و یا طناب و نحوه ی بکارگیری نیروهای متخصص در این زمینه از مواد و ابزار مختلف برای کار آببندی ساختمان، از همه مهم تر بخشهای معین نما که باید آب بندی شوند قیمت و هزینه ی آب بندی می تواند افزایش یا کاهش یابد .البته در این راستا شرکتهای معتبر درشیراز از صاحبان ساختمانی درخواست می کنند که عکسهایی از نمای ساختمانی مورد نظر خود گرفته و برای شرکت ارسال کنند تا با دیدن تصاویر قیمت نهایی کار آب بندی نما برای مشتری برآورد و محاسبه گردد.
استفاده از مواد نانو برای آب بندی نمای ساختمان درشیراز به چه شکلی است؟
برای آب بندی انواع نماهای سنگی، آجری، سیمان، بتنی در شیراز بیشتر از نانو استفاده می شود استفاده از نانو باعث افزایش سرعت عملکردی کار آب بندی در سایر بخش ها خواهد شد و مقرون به صرفه اقتصادی و ماده یی نوین می باشد.استفاده از چسب های آب بند مناسب برای بستن درزها و جلوگیری از نشت آب به سنگ و درون ساختمان از مواردی است که درشیراز دیده می شود.
نحوه ی آب بندی در نماهای مختلف ساختمانی
هر ساختمانی با یک نوع متریال مختص به خود آب بندی می شود .زیرا نماهای ساختمانی در انواع مختلف کامپوزیت، سیمان، آجر، سنگ، شیشه در سطح شهر شیراز وجود دارند که هر کدام به نحوی و در شرایط خاص خود توسط نیروی متخصص آب بندی در نما انجام می شوند.
نمای کامپوزیت در شیراز با چه ماده ای آب بندی می شود؟
این نماها به کمک ماده ی چسبی پلی اورتان آب بندی می شوند.
نمای شیشه ای با چه ماده ای آب بندی می شود؟
نوعی چسب مخصوص برای پر کردن درزها و شکاف نمای شیشه ای استفاده می شود.
نمای سیمانی، آجری، سنگی با چه ماده یی آب بندی می شود؟
ترک و شکاف های روی سطوح در این نماها توسط پلی اورتان و سیلیکون پر خواهد شد. البته ابتدا ترمیم نما باید انجام شود و سپس ترک و شکاف باز به کمک ماده ی آب بندی قوی پر شود. اگر ترمیم ترک ها ابتدا انجام نشود و با پلی اورتان و سیلیکون پر شود به بافت نما آسیب جدی خواهد زد. البته همه ی این کارها به کمک نیروی قوی کار در ارتفاع ماهرانه و با سرعت قابل ملاحظه انجام خواهد گرفت.
جمع بندی
آب بندی نما و ساختمان یکی از موارد مهم در محکم ساختن ساختمان در برابر شرایط جوی مختلف است. البته این کار در مورد نماهای مختلف ساختمانی در شهرهای مختلف کشور متفاوت و برای هر یک از ماده یا چسبی قوی استفاده می شود. که به کمک آن ها لای درز یا شکاف نمای ساختمانی پوشانیده و پر می شود .که با این کار باعث می شود نم و رطوبت به آسانی وارد سنگ و ساختمان نشود. امروزه همه ی شرکتهای معتبر خدمات نما از ماده یا چسب قوی خاص برای آببندی نما استفاده می کنند و این کار را با طناب و بدون داربست به شکل حرفه ای در ارتفاع انجام می دهند.

منبع: پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست

اشتراک ‌گذاری

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09308877798